.

.

New
Светска Турнеја шампион џерси тим генерал светот виножито Велосипедизам дресови брзо-сува крпа MTB Ropa Ciclismo Велосипед maillot 5341

Светска Турнеја шампион џерси тим генерал светот виножито Велосипедизам дресови брзо-сува крпа MTB Ropa Ciclismo

DEN 767.00
DEN 983.04

Количина на стоки
Достапно


Повратни информации
Како што се нов член на Alibaba, па така, ние би сакале дека сите купувачи може да ни остави 5-ѕвезда позитивни повратни информации до нас,и ние ќе го оставам на исто да ви, Ако не satified со објектот, вие не треба да ни остави Неутрални или Негативни повратни информации до нас, можете да не контактирате преку е-маил, Alibaba messenger, или на МСН. Скриени пред патент.Ви благодариме!
Мало боја разлика може да постои под одредени околности, како што се на екран
резолуција на екранот варијација, различни осветлување на животната средина итн, што не е
се очекува да се гледа како на квалитетот на ова прашање.И следење на број е достапна. Ние ќе ви помогне да ги реши сите прашања.
Ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)
Русија пријатели,pls се каже целосно име и презиме,според рускиот Postoffice Правила на примачи' име. Ви благодариме.
Џерси : 100% Полиестер
панталони : 80% Полиестер&20% lycra
COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно
Функција : Брзо сушење
1.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$26.
Внимание :
Големината на оваа џерси е помала од вообичаената.
Ако ви треба побрзо, ние може да понуди EMS, но ќе треба да плаќаат дополнителни превозот цена, нормално $18~30.Во пазувите на Џерси донесе целиот парче посебна мрежа материјал за впивање пот ,дише и брзо сушење!
3 Џеб; Класичен 3 џебови на задната страна, лесно за задржување на предмети.
Вид Забелешка :
Pls информирате на прво место, ако најдете било каков проблем при примање на
стоката. Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед. Високо Дише и се чувствувате wicking перформанси ткаенина велосипедизам опрема на крајот имајќи суво и ладно. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на Alibaba ќе биде прифатена. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек. Ве молиме проверете внимателно.
Нормално превозот времето е од 18 до 30 дена. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат надвор решение за вас, веднаш штом ќе може да.
Печати и мастило; Сублимација печатење технологија, користете висок квалитет на мастило, Enviromental и никогаш нема да згаснат. Последниот, ние сакаме вие ќе имате среќен шопинг
Политика на враќање
Ние гарантираме сите предмети се 100% нови состојба и висок квалитет,
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, ве молиме вратете го во рок од 14 дена од приемот, тој ќе биде заменет или наплата,врати предмети мора да биде во оригинална состојба, не се носат или да се измени, превозот обвиненија и осигурување трошоци се неповратни.Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа.
големина" 2 XS-XS-S-M-L-XL-XXL-3 XL-4 XL-5 XL-6 XL/ Микс Големина.
Изберете големина : ве Молиме да се стави големина сакате во порака. според вашите предмети. Да им помогне на играчите дури и во повеќето неповолни околности може да се одржи удобно температура и влажност,
и празнење пот; кои веруваме, исто така, ќе помогне да се постигне твоите најдобри перформанси.16
wy-приклучок-крај
Светска Турнеја шампион џерси тим генерал светот виножито Велосипедизам дресови брзо-сува крпа MTB Ropa Ciclismo Велосипед maillot 5341
Детали За Производот :
Име : Велосипедизам Џерси
Бренд : widewins®
Пол : Унисекс
Големина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XL
Материјал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕР
Е применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортски
Пакет : ЈП торба
Прилог : Ознака
Карактеристики :
Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична.

Карактеристики на стоката

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
велосипедизам џерси
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер,Кашмир,Spandex,Памук
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Плетени
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
Зима,Есен,Лето,На Пролет
Бренд Име:
widewins
is_customized:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Краток
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат