.

.

New
19V 3.95 НА 75W лаптоп ac адаптер PA3432U-1AC3 апарат за полнење за на Toshiba Satellite M310 M311 M319 M320 M321 M323 M325 M326 M327 M328

19V 3.95 НА 75W лаптоп ac адаптер PA3432U-1AC3 апарат за полнење за на Toshiba Satellite M310 M311 M319 M320

DEN 623.04

Количина на стоки
Достапно

19 V 3.95 НА 75 W лаптоп ac адаптер PA3432 U-1 AC3 апарат за полнење за на Toshiba Satellite M310 M311 M319 M320 M321 M323 M325 M326 M327 M328 АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Toshiba Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 75 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 3.95 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Карактеристики на стоката

Компатибилен Бренд:
за toshiba
Број На Модел На:
PA3432U-1AC3
Бренд Име:
Firstmax
Излезна Струја:
3.95 На
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат