.

.

New
ZD 2PC Автомобил Fastener Клип задното Седиште потпирачи за глава Закачалка Носителот Куки За Мерцедес W203 W211 W204 W210 Бенц BMW F10 Е34 E30 F20 Х5 E70

ZD 2PC Автомобил Fastener Клип задното Седиште потпирачи за глава Закачалка Носителот Куки За Мерцедес W203

DEN 176.00
DEN 220.32

Количина на стоки
Достапно

Опис на производот : Спецификација : Предмет Тип : Автомобил Погодно Седиште Назад Кука Материјал Тип : АБС Боја : Портокалова,Жолта,Сина,Сива Тежина : 0.09 Kg/Set Карактеристики : 1.Мазен изглед,силата на тврда пластика,издржливи во употреба. 2.Меморија colloid го прави тоа нема да му наштети на автомобил. 3.Еколошки материјали,зголемување на antiskid индекс,научни имајќи. Инсталација : 1.Без расклопување главата подлога, производи'semi-отворен тип торба ќе менгеме на тоа кога ќе го инсталирате. 2.Ние ви препорачуваме една кука носат во рок од 5 кг. 3.За да го инсталирате директно во задното седиште. Поради различни светлина, можеби фотографии од описот ќе биде диференцијал со вистински бои. Било незгодно, искрено се надевам дека за да се добие вашиот вид разбирање. Ви благодариме. Пакет се Вклучени : 2 x столче Назад Куки Производ Слики :

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ZD
Боја Име:
сива
Материјал:
ABS
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат