.

.

New
Fanless 8.4 инчен Quad Core Екран на Допир Панел Компјутер на Сите Во Еден Индустриски Панел КОМПЈУТЕР Со Мулти-сериски Порт Примена во Болница

Fanless 8.4 инчен Quad Core Екран на Допир Панел Компјутер на Сите Во Еден Индустриски Панел КОМПЈУТЕР Со Мулти-сериски

DEN 17657.28

Количина на стоки
Достапно

-20℃-60℃,Влажност 5%-90%(Не-кондензирање) Моќ Широк напон 9 V ~ 25 V , 12 V/5 A адаптер вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Школка Материјал со Висока јачина алуминиум бранеа панелот;IP65 ; Спреј сликарство Боја Сребрена Нето Тежина 2kg Инсталација Вградени монтирани,VESA рек монтирани Димензии(mm) 234. Таа поддржува безжична 3 G/WIFI за избор .само контактирајте со нас.Ние може да направи за вас. -20℃-60℃,Влажност 5%-90%(Не-кондензирање) Складирање Темп. Со shockproof, влага-доказ, водоотпорен и dustproof (исполнат NEMA IP65 стандард), висока температура отпорни, мулти-solt и лесно да се прошири карактеристики, па тоа е широко се користат во индустриски контрола,контрола на возило, животната средина контрола ,Miliary контрола,Мониторинг систем,Мрежа за безбедност,Digital signage,Датум storge и други автоматизација апликации. Систем XP/Win7/Linux/Win8/Win10 I/O Lan 2×10/100/1000 Mbps LAN RJ,Lan чип RTL8111 E Сериски Порт COM1×RS485/RS422 ( default RS485 со Оптички изолација ) ,
COM2-COM3×RS232/485 ( default RS232 )
COM4×RS232 ( факултативно додадете 2 RS232 ) USB 2×USB2. Карактеристики Име на Модел ППЦ-084 P ( Надградба ) Големина на Екранот 8.Добредојдовте На Шенжен Ling Џијанг Компјутер Technology Co.5 Гаранција Гаранција 12 месеци Цел информации Име на Модел ППЦ-084 P ( Надградба ) Стандардна J1900 ПРОЦЕСОРОТ 4 G SSD 32 G ( XP ) 800×600 3×USB 4×COM 2×LAN 1×VGA 1×HDMI Додатоци 12 V/5 A адаптер , Моќ линија , 4 поставува вградени Инсталирате копчето,RS485 приклучок за Факултативна 8 G SSD 64 G/128 G/256 G 3 G/WIFI АУДИО/вградениот звучник итн.4" Резолуција 800×600 Светлината 300cd/m2 Контраст 300 : 1 Допир 4-жица Кина resistive екран на допир LCD екран индустриски LCD дисплеј Систем ПРОЦЕСОР Intel J1900 Quad Core 2 GHZ , ПРОЦЕСОРОТ Потрошувачка на Енергија 10 W Чипсет Интел Bay Трага СПЦ Меморија RAM меморија Одборот 4 G DDR3 4 G MAX 8 G Складирање SSD 32 G ( До 64 G/128 G/256 G )
Optional 2.4 инчен resistive екран на допир, светлина и контраст може да се прилагоди, и исто така имаат standby режимот на штедење на енергија.
Применливи сцена
Опсег На Примена
Механички автоматизација, медицинска опрема, да играат игри, ПОС машина, автоматски сервис и интелигентни мало,Мобилни возило-монтирани компјутер решение
Пакување & Испорака
Пакување детали : Еден компјутер во подарок кутија (L*W*H)353*279*45mm , 10 компјутер во carto
Испорака : 3 дена по плаќање
ПЛАЌАЊЕ&ПРАТКАТА., Рибар Чувајте Најголемиот Дел Цел !!!!!!! Повеќе изберете за вас тука!!!Ние сме фабрика продавница. Ако треба.8 Дупка големина ( мм ) 218×151.5 Инчен SATA HDD 320 G/500 G/1 TB итн.Ние, исто така, поддршка на големо цена за големи цел.4 инчен Quad Core Екран на Допир Панел Компјутер на Сите Во Еден Индустриски Панел КОМПЈУТЕР Со Мулти-сериски Порт Примена во Болница Orderssssssss!!!!!!
Опис На Производот 1.0 Екранот Интегрираната Intel HD Graphics , 1×VGA 、 1×HDMI Аудио Интегрирани ALC662, факултативна 1×МИКРОФОН-во,1×Line-out/2 W вградениот звучник Другите 1×GPIO ( факултативно ) , 1×LPT ( факултативно ) , 1×PS/2 ( факултативно ) Patulous Опција 1×SIM , 2×мин-pcie(wifi/3 G факултативно ) Чувар Тајмер 1-255s , Програмабилни Термички методи Fanless Потрошувачка помалку од 15 W Работа Темп.Тоа со интегриран индустриски одделение ниско-енергетски вградени плоча, поддршка на Windows XP(Пре-инсталирате), Windows XP/ win7/Win8/Win10/Linux систем ,СП,HDD,SDD, повеќе I/O интерфејси.
ГАРАНЦИЈА УСЛОВИ
Ние обезбедуваме 18 месеци
Повратната информација е многу важно за нас, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети, или контактирајте со нас ако има некои проблеми со нашите објекти. Ние ќе ги реши што е можно поскоро.На Fanless индустриски панел компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма, а не кабелот е добар во shockproof, и висока ефикасност при ниска потрошувачка на енергија, може да се користи во тешко средини.

Карактеристики на стоката

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Ling Џијанг
Тип:
Вградливи
Број На Модел На:
ППЦ-084P
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel Celeron J1900 Quad Core
Чипсет:
Intel Bay трага СПЦ
меморија:
Меморија Одборот 4G Max 8G
Складирање:
SSD 32G(До 64G/128G/256G)
систем:
XP/Win7/Linux/Win8/Win10
lan:
2*10/100/1000Mbps RJ45 LAN
Сериски Порт:
COM1 RS485 COM2-COM4 RS232
USB:
3*usb
Термички методи :
Fanless
боја:
Сребро.
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат