.

.

New
ПВЦ картичка со QR код за картичката променлива производ со персоналните производство

ПВЦ картичка со QR код за картичката променлива производ со персоналните производство

DEN 6556.80

Количина на стоки
Достапно


ПВЦ картичка со QR код за картичката променлива производ со персоналните производство
1 .Производи Име :
(1000pcs/многу)двете страни печатење 0.76 mm дебелина пластични пвц материјал тешко пластична картичка печатење
2. Материјал :
пвц материјал итн
3. Големина на :
ISO Стандард големина : 85.5 мм*54mm , CR80,кредитна картичка големина или како услов
4. Дебелина :
ISO стандард дебелина 0.76 mm,или 0,3 mm,0.5 mm или како услов итн
5. MOQ :
1000pcs
6. Достапни Занаети :
1.Површината ефект : Сјајна, мат, матирано завршувањето
2.4 боја офсет печатење или свила печатење
3.термички печатење серија броеви, дигитални број,врежана броеви
4.Кодекс 39, кодекс 128, EAN13 бар код и др
5.Hico магнетна лента/ loco магнет лента (300 OE,2750 OE,4000 OE се на располагање.)
6.Нула исклучите панелот
7.Топло-печат злато,сребро, сина, црвена боја итн
8.Свила печатење металик бои/сребрена боја.
9.Место УВ.ДОД итн
10.Потпис panel
11.Holograms
12.QR кодот
7. Апликации :
Клуб, посета, промоција, рекламирање, претпријатија, банка, сообраќај, осигурување, супер маркетинг, паркинг, училиште, контрола на пристап, супермаркет .итн.
8. Цена термини :
1.ЕКС-Work/ФОБ /CNF/CIF цена.
2. Плаќање Т erm : T/T , Пари Грам или Western Union,кредитна картичка или како услов
9. Олово време :
7-8 дена по приемот на 50% депозит (подолу 50000 компјутери.)
10. Испорака начин :
Од експрес,од страна на море или воздух или како услов
11. Пакет :
250pcs во кутија 6*9.3*22.5 СМ,10 кутии во тетрапак, 13*23.5*50 CM
12 .Тежина
1,000 компјутери 7.5 KG
5,000 парчиња 3 3 KG
13. Пример :
Ние може да обезбеди бесплатни примероци со товарни собрани како барање.
14. Сертификат :
ИСО 9001 : 2000, SGS,Rohs,En71 тестирање извештај
15.Општи услови
Ја покажува сликата е само за вашиот референца на нашиот производ. Сите поврзани со детални цена и печатење барање,ве молиме проверете со продажбата.
пластични бизнис картичка
Зошто да го одберете нас?
1> Factory детали : имаме повеќето професионални картичка со една фабрика во Кина Искуство 25 години означување искуство Цена Factoy цена рок на Испорака 6-7 работни дена излез 50000000/устата
2>имаме професионален дизајн одделот и производство техничари,вклучувајќи ја и нашата продажниот оддел да помогне да се направи една единствена картичка за вас,тоа не е само на една картичка,но како и бебето!
3>Квалитетот на нашата душа,и Услугата е нашата цел,вашиот оцени/оцени по соработка е најважно за нас.
Како да се направи со цел : 1> Контактирајте не за понуда од Трговија manager/e-mail,или skepe : hkzrtc 2)>conffirm производство занаети и вашиот уметнички дела; 3>потврди цена; 4> ние испрати конечниот доказ за потврда. 5> Направи исплата; 6> Производство и испорака 7>Вашиот оцени/процени за нас. Совети : 1.Ако сте дизајнер, можеме да испратите празни шаблони за вас со точна големина; 2.Ние, исто така може да помогне да дизајн без било задолжен за лесно основни уметнички дела.
Она што се обезбедат не е само на една картичка,но услуга и топло чувство дека сте со нас;
само се чувствуваат слободни да не контактирате, без било двоумете се,ние ќе се обидеме нашите најтешко да се направи единствен метал бизнис картичка за вас!тоа само ти припаѓа.
Други поврзани со бизнис картички(пластични транспарентен бизнис картички)
Фабриката порака и пакување
Answer : ___________________________ Note : сите цената на веб-страницата само за референца,повеќе детални понуда,ве молиме проверете со продажба! (цената е одлучено од страна на вашиот уметнички дела/занает/печатење барање итн.)

Карактеристики на стоката

Големина:
85.5*54*0.76mm
Бренд Име:
kardart
Објектот:
пластични картички
Материјал:
транспарентен пластични материјали,ПВЦ материјал итн
Големина:
CR80,ISO стандард кредитна картичка големина,85.5*54mm
Дебелина:
0.76 mm дебелина
Печатење Метод:
полна боја/silkscreen/CMYK/свила печатење итн
површината ефект:
мат,сјајна,матирано итн. (сјајни е нормално)
Времето За Производство:
7-9 дена во 500,000 компјутери
Начин на плаќање:
со western union,од страна на moneygram,од страна на T/T, итн
боја:
semitransparent/мат ефект/сјајни/матирано итн
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат