.

.

New
10pcs 25-30cm Должина Конзервирани обичен пелин Гранка За Цвет Занает Материјал Додаток Декорација Цвет Уредување DIY 5 Бои ги Собереш

10pcs 25-30cm Должина Конзервирани обичен пелин Гранка За Цвет Занает Материјал Додаток Декорација Цвет Уредување

DEN 768.00
DEN 959.52

Количина на стоки
Достапно


Тие се одлични за свадба,забава,домашна декорација,цвет занает,и други DIY проект.
Количина : 10pcs
Големина на : 25-30cm
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Превозот 1). Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www.ups.com DHL 3-5 дена www.dhl.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.ems.com.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Класификација:
Суво Цвеќе
Повод:
Свадба
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Бренд Име:
DRtrade
Број На Модел На:
ништовни
Тип:
Хибрид
Стил:
Цвет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Вид:
Виси Кошеви
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Сушени Цвеќиња
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат