.

.

New
Дома Декор 3Pcs Платно Уметност Постери Печатење Мерилин Монро Сликарство Ѕид Слики за Дневна Соба декорации за домот

Дома Декор 3Pcs Платно Уметност Постери Печатење Мерилин Монро Сликарство Ѕид Слики за Дневна Соба декорации

DEN 671.52

Количина на стоки
Достапно

Мека Потсетување : Постои рамка за слика,но всушност не можеме да снабдување рамка, како што е лесно да се биде прекината во транзит.Тоа е лесно да се купат во вашата земја,се надевам дека ќе може да љубезно ве молиме да се разбере и да уживаат во шопинг во нашата продавница~~ големина : 30x45cmx3pcs 40x60cmx3pcs 50 X70cmx3pcs Спецификација на нашиот ѕид слика :
1. Материјал : Платно (А+ Висок Квалитет На Платно)
2.Технологија : Print (Ние ги користиме за висок квалитет на мастило за да печати со машини, сликарство боја е сликовито. )
3. Стил : Без Рамка. ( Тоа е формулиран, тоа треба да се намести пред да виси на ѕидот. Нашите ѕидното сликарство е фантастичен DIY подарок за вашите пријатели и семејството.)
4. Примена : Тоа е совршена слика за декорација на вашиот дом, канцеларија, бар, хотел, ресторан, кафуле, училиште, итн.
5. Пакување : Пакет со висок квалитет ролна хартија цевка за да се заштити од ѕидното сликарство. (100% се врши увид за да се осигура сите парцели се во добра состојба пред испраќање.)

Карактеристики на стоката

Големина (Инчен):
30x45cm, 40x60cm, 50x70cm
Предмети:
Слика Слика
Рамка:
No
Број На Модел На:
О-0103
Форма:
Еден
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
ткаенина ткаенина
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
Yes
Поддршка База:
Платно
Бренд Име:
ИЗГРЕЈСОНЦЕ ВПЕЧАТОК
Тип:
Платно Printings
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат