.

.

New
Моден 3D Шкорпија Животинско Keychain За Мажи Човек Жени, Девојки Кеси 2018 Гроздобер Сребро Панк Копче Синџири Метал Копче Прстен Накит

Моден 3D Шкорпија Животинско Keychain За Мажи Човек Жени, Девојки Кеси 2018 Гроздобер Сребро Панк Копче Синџири

DEN 72.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Достапно


Опис на производот : Цел>150$ бесплатен превозот на курирската служба DHL/UPS/EMS/RPX/ARAMEX (зависи од вашата земја) Тежина : 15g . Големина : за жените Пакет : OPP Вреќа Или Хартија Кутија Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ISINYEE
Стил:
Панк
Број На Модел На:
шкорпија keychain
Пад на превозот:
Да ,Во Ред ,Се Прифатливи
фабриката за директна продажба:
Одличен квалитет
Повод:
Партијата На Подарок Дневно
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат