.

.

New
ALDX10-yx-0170,бесплатен превозот,Дрво жито со рамен устата ароматерапијата овлажнител

ALDX10-yx-0170,бесплатен превозот,Дрво жито со рамен устата ароматерапијата овлажнител

DEN 2863.00
DEN 4032.00

Количина на стоки
Достапно


Сите бесплатен превозот на производот, Ако нема посебно се потсетат на купувачот, тоа е до продавачот да го изберат транспортни компании, ако купувачот имаат посебни потреби, ве молиме контактирајте со shopkeeper! Ви благодариме

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
PBIBAY
Напон (V):
24v
Капацитет:
Humidification Метод:
ултразвучно
Бучава:
Тип:
Ултразвучно Овлажнител
сертификација:
CE,RoHS
Инсталација:
Мини
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
Yes
Времето Функција:
Yes
Класификација:
Humidification
Магла Штекер Количина:
еден
Функција:
Ултразвучно Стерилизирате
Употреба:
Апарати за домаќинство
Слаб Излез (литри / ден):
400ml/h
Контрола На Влажноста На Воздухот:
Пијано Тип
Моќност Тип:
A. C. Извор
Примена:
Метод На Работа:
Тастатура Тип
Обликот:
Цртан филм
Број На Модел На:
yx-0170
Humidifying Капацитет:
300ml/h
Времето на пазарот:
Август-15
Моќност (W):
12W
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат