.

.

New
2017 Лето Девојки Фустани Деца Cheongsam Стил Фустани Кинески Стил Бебе Lotus Leaf Полите Облека Hight Квалитет за партија

2017 Лето Девојки Фустани Деца Cheongsam Стил Фустани Кинески Стил Бебе Lotus Leaf Полите Облека Hight Квалитет

DEN 1343.00
DEN 1579.20

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Дете НИ Големина:
8T, 10T, 12T, 14T, 4T, 5T, 6T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
beenira
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
кинески стил
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Јака:
Turtleneck
Материјал:
Почит Свила,Памук
Број На Модел На:
LYQ779
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Возбудува
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат