.

.

New
Модерна Уметност Суспензија Pendant Светла Правоаголник Минималистички Кристал Hanglamp Декоративни Виси Светилка За Dinning Соба, Дневна Соба

Модерна Уметност Суспензија Pendant Светла Правоаголник Минималистички Кристал Hanglamp Декоративни Виси Светилка

DEN 27684.00
DEN 41944.80

Количина на стоки
Достапно

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку Aliexpress е трета страна безбеден метод на плаќање ЗАЧУВАМ. Биде на безбедна страна, нашата светилки и фенери ќе биде преполна со додатоци, разумни резервни делови вклучени, основните монтажа е потребно, ако имате било какви прашања во врска монтажа, pls контакт со сервисот за immediatelly. Увозни давачки, даноци и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена.Висок Квалитет И Competitve Цена. Кина пост : 25-45 работни дена. A=B 5 слој браун стандард водоотпорен картон особено за извоз. Ние сме директни фабрика, од суровини и репроматеријали, набавката, хардверски додатоци за обработка на светлината монтажа, тестирање, сите овие производство на постапката е под наша контрола целосно. Ние ќе одлучи превозот метод за сите БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ наредби. MEEROSEE е производителот директно, ние може да се направи не само нормално светла покажа на веб-сајт, но исто така да прилагодите светла за вашите посебни барања. Ние сме директни фабрика, така што нема да има никакви трошоци на middleman или трето лице, цена е само цената на производството и профитот на фабриката. Ве молиме проверете со вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние само брод вашата нарачка адреси.) :
Големина 1 : Должина 700 мм Висина 350mm
Големина на 2 : Должина 950mm Висина 280mm
Големина 3 : Должина 1250mm Висина 280mm
Материјал : Метал, Кристал
Lightholder : E14 или E12 Светилки не се вклучени
Боја : Исто како слика
Соодветен Напон : 110 V-240 V
Инсталација Тип : Pendant
Основни Assmebly е потребно
Упатството е вклучен
Гаранција : 2 години

1. Ако ви треба одредена превозот метод, ве Молиме да ни остават порака, кога прави нарачка.
Правоаголникот Кристалните Лустери Светлина Тела Виси Осветлување за Ресторан трпезарија Светилки Кристал Светилка Капка Lamparas
Catagory : Лустери за Pendant
Бренд : Meerosee
Модел : MD85056
Големина(Appr. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање.Експрес испорака(fedex/DHL/UPS-от) : 7-15 работни дена. За производи на залиха, ние можеме да брод од рок од 3-7 работни дена. Услугата е загарантирана. Нашиот бренд е заштитена со локалните закони. Добредојдовте да контактирате со нас. Pls ни остави порака ако ви треба промена на превозот адреса. Квалитетот на производот е обезбедена. Нашата цел е да обезбеди ефективни производи и бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг искуство тука. Плаќањето се очекува во рок од 3 дена од купувањето. Meerosee е регистриран во многу земји, како што се Кина, САД, Канада, Јапонија и повеќето Европски земји. Овие се купувачот одговорност. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. Англиски верзија за инсталација рачно внатре 4. Надвор од акциите, ние ќе брод од околу 10-20 дена. Люстра светильник люстры светильники pendant светла lampluminária hanglamp лофт суспензија luminaire luminaire suspendu лампа на лофт сјај виси светилка лофт декор светильник лофт lampara colgante подвесной светильник люстра детская деко стенд-инг на комора подвесные светильники камен islande люстры для кухни светлина pendant светлина светильник подвесной hanglampen нордиските светлина lamparas colgantes став comedor lampadari moderni на sospensione гроздобер светлина pendant светилка люстра паук кулон на леске мароко данска светилка pendant spider светилка стакло pendant светлина лампы лофт светильник паук lámpara colgante pendel светилка pendelleuchten црна pendant светлина. купувачот треба да плаќа данок
Meerosee осветлување е професионални производителот специјализирана во R&D, дизајн, производство и продажба на Затворен Осветлување.

Карактеристики на стоката

Големина:
L1250 H280mm, L950 H280mm, L700 H350mm
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
No
Гаранција:
3 Години
Стил:
Модерна
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Број На Модел На:
MD85056
Техника:
обложено
Абажур Боја:
Бела
Напон:
90-260V
Бренд Име:
MEEROSEE
Материјал:
Кристално
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CCC,CE
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
База Тип:
E14
Инсталација Тип:
Цевка Подигната
Број на извори на светлина:
5
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат