.

.

New
Автомобил Центар Конзола Рака Остатокот Седиште Подлога За Suzuki SX4 БРЗА Алто Liane Grand Vitara Jimny S-Крос

Автомобил Центар Конзола Рака Остатокот Седиште Подлога За Suzuki SX4 БРЗА Алто Liane Grand Vitara Jimny S-Крос

DEN 169.00
DEN 187.68

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет. Материјал : СТП Големина : 260mm x 200mm Боја : Црна Задржи оваа точка, да се спречи рака-mucsle парализа, уживајте во вашиот удобно возење време ! Пакетот вклучува : 1 x Автомобил Потпирач за Подлога

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Потпирачи за раце
Објектот Ширина:
20cm
Материјал Тип:
PU
Бренд Име:
JINGHANG
Објектот Должина:
26cm
Име На Модел:
FSD08
Објектот Тежина:
120g
Година:
сите
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат