.

.

New
110pcs/set Мини Полнење DC 12V Електрична Мелница Сет со Разни Wheelhead Челик Жица Четка за DIY Полирање Алатка за Дупчење

110pcs/set Мини Полнење DC 12V Електрична Мелница Сет со Разни Wheelhead Челик Жица Четка за DIY Полирање Алатка

DEN 1128.00
DEN 1504.32

Количина на стоки
Достапно


Опис
Карактеристики :
- Мелење главата употреба на висока јачина на синтетички метал материјал, тешко и фирма.
- Збир на алатки се добро опремени да се носат.
- За мермер, стакло, ракотворби, метал и специјални метални мелење ефект е многу добар.
- Кои се применливи на абразивни површината на вредноста мелење, прецизни делови на светлината на светлината, за да се отстрани парична казна флеш и така натаму.
Модел : 220 V Електрична Мелница за Полнење
Материјал : Метал
Боја : Види Слика
Количина : 110pcs
Полначот Текст : 230 V AC, 50 Hz
Влезна Моќност : 180 W
Држачи за Излез : DC 12 V, 0.5 A
Приклучокот Стандард : 220 V
Ротирање на ветер : 16000rpm
Батерија : Да
Променлива Брзина Тип : Ветување брзина
Чак Големина : 1.6~3.2 mm
Додатоци : Вклучува жица четка, бакарна жица четка, најлон четка, мелење тркала главата, од легиран мелење главата, смола сечење парче, вежба малку, волна полирање на состојба, sandpaper прстен, поврзување прачка и така натаму.
Примена : Погоден за DIY, дупчење и полирање. Пакетот вклучува
1 x Електрична Мелница
1 x Полнач
1 x Маст
3 x Четка
4 x Чак
4 x Род
4 x Завртка Допрете го
7 x Волна Тркала
11 x Мелење Прстен
19 x Wheelhead
55 x Мелење Диск
1 x Пластична Кутија
1 x Упатството за
Ние И Ветуваме На :
1. Сите производи се brand new од hi-tech фабрика директно. па ние може да ги продаваат на големо цена.
2. Пред да се испраќаат надвор на производи, ние ќе го пробате и да направите двоен се провери, така што може да се обезбеди квалитетот на производот.
3. Сите производи се гарантира со 1 година гаранција која за поправка, враќање или замена. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се консултира со проблеми со искреност. па ве молиме да бидат сигурни да се направи шопинг во нашата продавница.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
VOTO
Извор На Енергија:
Електрична енергија
Тип:
Мини Мелница
Номинална Влезна Моќност:
180W
Не-Оптоварување Брзина:
16000rpm
Димензии:
320*210*62 ММ / 12.60*8.27*2.44 Инчи
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома, DIY
Број На Модел На:
ULT_POW_205
Батерија:
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат