.

.

New
Пролет Жените Plaid Блејзери и Јакни Одговараат Дами Долг Ракав Работа Носат Палто Плус Големина Чисто Женски Outerwear Канцеларија Грб

Пролет Жените Plaid Блејзери и Јакни Одговараат Дами Долг Ракав Работа Носат Палто Плус Големина Чисто Женски

DEN 2080.00
DEN 3999.84

Количина на стоки
Достапно


Пролет Жените Plaid Блејзери и Јакни Одговараат Дами Долг Ракав Работа Носат Палто Плус Големина Чисто Женски Outerwear Канцеларија Грб

Големина на Табелата, Ако не може да се утврди големината, ве молиме контактирајте со нас Големина на Облека должина Биста Рамо ширина Ракав Должина CN cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 77 30.31 94 37.01 37 14.57 57 22.44 М 78 30.71 98 38.58 38 14.96 58 22.83 L 79 31.10 102 40.16 39 15.35 59 23.23 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Блејзери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Plaid
Материјал:
Полиестер,Spandex
Декорација:
Никој
Маскирани:
No
Број На Модел На:
DJXF41
Јака:
Notched
Бренд Име:
НИСКА LUV
Стил:
Канцеларијата Дама
Затворање Тип:
Двојно Гради
Облека Должина:
Долго
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат