.

.

New
Висок Квалитет на USB 3.1 USB-C Тип В Пролет Кабел 5V 2A Брзо Полнење Водат Кабел 2

Висок Квалитет на USB 3.1 USB-C Тип В Пролет Кабел 5V 2A Брзо Полнење Водат Кабел 2

DEN 155.00
DEN 171.84

Количина на стоки
Достапно

3.1 Тип В Машки Конектор за Еден вид USB Машки Кабел Max : 2m Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1 Нови помали димензии : слично на големината на USB 2.0 Микро-Б Реверзибилна Дизајн за Типот C connector Реверзибилна plug ориентација & Кабел насока не поддржува пренос на податоци(Bold две-core бакарна жица) Пакет се Вклучуваат : 1 x USB-C 3.1 Машки да USB-USB Машки Кабел

Карактеристики на стоката

боја:
Црна
Должина:
2M
Примена:
компјутер
Тип:
USB Кабли
Број На Модел На:
S-166
Функција:
USB3.1
Пакување:
Polybag
Бренд Име:
chenyang
Пакет:
Пакет 1
верзија:
usb 2.0
Конектор Б:
Тип-В
Пол:
Машко-Машки
Конектор A:
USB
Пакет:
No
оклопна:
Не-Заштитени
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат