.

.

New
БРИГАДА Целата Розово Злато Швајцарски Часовници за Жени, Убаво Модни Луксузни Дами Часовници

БРИГАДА Целата Розово Злато Швајцарски Часовници за Жени, Убаво Модни Луксузни Дами Часовници

DEN 2399.52

Количина на стоки
Достапно


❶ . НАЈДОБРА ГАРАНЦИЈА за услугите од БРИГАДА : 45 дена 100% пари гаранција за враќање & 2-годишно замена гаранција. Добиете Оваа Мода Сина Види Сега и Без Трошоци да се Обиде.
➋ . ВИСОК КВАЛИТЕТ на ГАРАНЦИЈА од БРИГАДА : прецизни Јапонија движење, кожа бенд, 316 L не ' рѓосувачки челик случај. Висок Квалитет и 2-годишниот замена гаранција!
➌ . ПОДОБРУВАЊЕ на TEMPERAMANT или ГОЛЕМ ДАР : присуствуваат на партијата, датум, свадба, секој бизнис или неформални прилики; роденденски подарок, годишнина подароци, Божиќ подарок - за да семејства, љубовник или пријатели.
➍ . Изберете БРИГАДА Сега : ① Совршен по продажба на услуги (2-годишно замена гаранција) ② Швајцарскиот бренд, Швајцарската стандард, Швајцарскиот квалитет (но не Швајцарската направени) ③ Животната средина kraft пакет (не толку убава, но се спаси нашата земја било кое време можеме да) - Љубовта нашата земја со БРИГАДА сега!
➎ . Искрен Преглед План : Оставете го вашиот искрен преглед за вашиот претходен Б купи (без разлика дали е добро / лошо, долг / краток) добиете 40% бесплатно за вашиот следен Б купи.
【За овој часовник е изгледот и квалитетот】
★1. Не исчезнат лесно или да се повреди лесно? Се разбира не. Овој часовник е од нерѓосувачки челик материјал и ние ја користите IP позлата технологија ( наместо на алуминиумски материјал и вода позлата кои ќе исчезнат и да се повреди лесно).
★2.Тоа го прави да се чувствувате добро и изгледа добро? Се разбира! Нерѓосувачки челик материјал и IP позлата направи оваа БРИГАДА види се чувствуваат и да изгледаат одлично, апсолутно не се чувствуваат евтини и грди.
【За ова види на енергија и водоотпорен 】
★1.Колку долго трае својата battary се кандидира? - Повеќето БРИГАДА види е battary ќе се кандидира за 12 - 24 месеци. Ако батеријата снема, може да имаат некои продавница заменете ја батеријата.
★2. Што е тоа што значи на 5 БАНКОМАТ водоотпорен ? - тоа значи дека тоа може да се отпорни на вода совршено во нашата секојдневна време како и миењето раце, поздравниот, дожд, а некои отворено спорт како пливање и drumping, но не ги вклучуваат туширање, нуркање ( кои се професионални спортски употреба ). За да се исполнат професионален спорт употреба, a види мора да биде до
до 10 БАНКОМАТ (100 метри водоотпорен) или тоа би се повреди ( и покрај тоа што не го гледаат ).
【 За одржување на watch 】
★1.Како да го прилагодите овој часовник? -Кога ќе се прилагоди тоа не треба да надвор од 12 часот.и насока на стрелките на часовникот; Двојно дел прилагодување форма во прилагодувач, еден е за време, еден е за датум. И денот може да ви треба 1-30 минути за да завршите со промена на следниот датум.
★Внимание : Ако не се прилагодите времето пред 12 часот., може да се најде на денот ќе се промени во погрешно време и можеби ќе треба да се прилагоди секој ден-тоа не е дека се види е скршен.
★ 2.Колку е овој часовник е бенд ? - Овој часовник е бендот карактеристики : warter отпорни, отпорен на гребење, не валкана! Бамбус Жито calfskin дизајн, одговара на зглобовите од 6 1/4"(160mm) до 9 1/2"(245mm). Обично совршен натпревар за стандард мажите се види.
★Внимание : Секој кожа бенд ќе се повредени кога ќе се впие во вода за долго време! Бидете внимателни за тоа. БРИГАДА кожа види бенд може да се носат 12 месец во commom, и ако тоа се носи, БРИГАДА има 1 $ види бенд план.
★3.Што ако мојот види има нешто погрешно? -Не ја отвори види од себе!Се profetional помош!
★Внимание : Не го носат види премногу цврсто! Вистинскиот начин за да се носат види остава малку ќе се изедначи.

Карактеристики на стоката

Функција:
Отпорен На Вода,Пливање
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Автоматско Само-Правец,Механичка Рака Правец
Бренд Име:
БРИГАДА
Бендот Должина:
20inch
Бендот Ширина:
13mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Број На Модел На:
B3004
Случај Дебелина:
7mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Стил:
Луксуз
Dial Дијаметар:
20mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат