.

.

New
Нови Силиконски Гел Нога Пети Сепаратори Мал Прст valgus Заштитник Bunion Прилагодувач V2

Нови Силиконски Гел Нога Пети Сепаратори Мал Прст valgus Заштитник Bunion Прилагодувач V2

DEN 36.00
DEN 48.00

Количина на стоки
Достапно


Спецификација :
Секојдневно малку пети пар на силика гел подлога
Двојно јамка
Старечки Начин : вода рака мие, се исуши природно
Се препорачува за мали толпата се претвори прсти, се преклопуваат, разделени прсти, да може ефективно да се подобри пети деформитет агол и болка се зголеми, за да се спречи неточни пети сила премногу тешка, долготрајна носат високи потпетици кој го препорачува.
Производ карактеристики на употреба на специјална силиконска материјал мекост и флексибилност, неправилни поделба удобно засилен пети, hallux varus агол рамките на една мала подобрување, симптомите се преклопуваат прсти се направи одење поудобно.
Димензии : Должина : 4cm Ширина : 1.2 см Висина : 1.5 cm
Дијаметар : 1.3 СМ
Материјал : Silcone
Објектот вклучуваат : 1pair

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Пети Сепаратор
Количина:
1
Материјал:
silcone
Големина:
1.3cm
Број На Модел На:
00
Бренд Име:
Kemei
Земја/Регион на Производство:
Кина
МАТЕРИЈА:
silcone
Дијаметар:
1.3 СМ
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат