.

.

New
CAMDOE DANLEN Природен Камен Forst Досадна полски Мат Црна Rutilated Четвртиот 4 6 8 10 12mm Одговара Diy Ѓердан Хривнија Накит Одлуки

CAMDOE DANLEN Природен Камен Forst Досадна полски Мат Црна Rutilated Четвртиот 4 6 8 10 12mm Одговара Diy Ѓердан

DEN 195.00
DEN 260.16

Количина на стоки
Достапно


Превозот : 1.ако цел износ под од $5, стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Слободно(Бавно, бавно, без следење на информации, генерално 30-60 дена да пристигне) 2.Ако вашата цел износ повеќе $5, стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно(Брзина, генерално, имаат следење на информации, препорачливо е купувачите да го изберат. За 15-45 дена да пристигне) 3.Ако ви треба добра под итно,ве молиме изберете DHL/Федекс/UPS/ТНТ/ EMS, обично трае 3-8days,EMS треба да се земе 5-15 дена.

Карактеристики на стоката

Објектот Дијаметар:
4MM, 6MM, 8MM, 10MM, 12MM
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
10-90g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
MN28
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Материјал:
Камен
Бренд Име:
CAMDOE DANLEN
Големина:
4mm/6mm/8мм/10мм/12mm
Објектот Тежина:
10g/20g /35g/55g/90g
Накит Тип 1 :
Трговија на големо накит
Накит Тип 2:
природен камен изработка на накит
Накит Тип 3:
Жените шарм хривнија Ѓердан
Накит Тип 4:
Рачно изработени со рака DIY Монистра
Накит Тип 6:
поддршка прилагодени
Накит Тип 7:
spacer монистра
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат