.

.

New
Автомобил стил, Четка за чистење алатки, Прибор за Шкода Octavia А2 А5 О7 Fabia Брза Врвен Yeti Roomster

Автомобил стил, Четка за чистење алатки, Прибор за Шкода Octavia А2 А5 О7 Fabia Брза Врвен Yeti Roomster

DEN 81.00
DEN 95.04

Количина на стоки
Достапно

1 PCS перач на Автомобили Микрофибер Автомобил Чистење со Четка За Воздух-состојба Почиста Чисти Компјутер Алатки за Ролетни Duster Автомобил Грижа Детали 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјалот : Microfibre , PP, Најлон Боја : Зелена Пакет вклучуваат : 1pc четка

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
JINGHANG
Модел:
ОЕМ
Објектот Должина:
16.5cm
Име На Модел:
QJS001
Објектот Ширина:
4cm
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Внатрешна
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Microfibre + PP+Најлон
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат