.

.

New
Топла силикони автомобил воланот покритие За Мини Купер R52 R53 R55 R56 R58 R59 R60 R61 Paceman Countryman Clubman купе

Топла силикони автомобил воланот покритие За Мини Купер R52 R53 R55 R56 R58 R59 R60 R61 Paceman Countryman

DEN 335.00
DEN 394.08

Количина на стоки
Достапно

Состојба : 100% сосема нова Боја : црна, сина, црвена, сива Материјал : Висок квалитет на храна одделение силиконски Поддршка : 14.1" (36 CM) да 15.7" (40 CM) Точка се вклучени : воланот покрие школка x 1 Компатибилен : Одговара за секое возило чија управувач дијаметар е меѓу 14.1" и 15.7"

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Тежина:
140g
Име На Модел:
FXPT02
Бренд Име:
JINGHANG
Материјал Тип:
Силика Гел
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат