.

.

New
1PC Училиште Канцеларија Метал Една Дупка Перфоратор Рака Хартија Удар Една Дупка Scrapbooking

1PC Училиште Канцеларија Метал Една Дупка Перфоратор Рака Хартија Удар Една Дупка Scrapbooking

DEN 264.00

Количина на стоки
Достапно


Тоа може да се вежба пречник од 6mm дупка, работа на 8pcs хартија во едно време.
Секој да се користи со вашата рака, лична карта или занает хартија.
Цената е за 1pc метал дупка удар.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Aikeen
Употреба:
Меморандуми Дневно
Со Заклучување:
No
Маска Материјал:
кожа
Страна Обврзувачки Режим:
Спирала
Стил:
Гроздобер
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Број На Модел На:
Дупка Удар
Тип:
Составот Книга
Стил:
Спирала
Внатрешните Страници:
80 Листови
Употреба:
промоција
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат