.

.

New
Врвен Квалитет На Славна Личност Без Ракави Црна Мрежа Rayon Завој Облекување Ноќен Клуб Партија Bodycon Фустан

Врвен Квалитет На Славна Личност Без Ракави Црна Мрежа Rayon Завој Облекување Ноќен Клуб Партија Bodycon Фустан

DEN 1987.00
DEN 2160.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Половината:
Империја
Материјал:
Rayon,Најлон,Spandex
Sleeve Стил:
Резервоар
Бренд Име:
GWENDLYANNA
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
1803253
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат