.

.

New
Земјата На Чудата Фото Позадина Фотографија Backdrops Квалитет На Винил

Земјата На Чудата Фото Позадина Фотографија Backdrops Квалитет На Винил

DEN 696.00

Количина на стоки
Достапно


Обично се покаже големина
Винил backdrops
со живописни печатени слики. тоа е погоден за употреба(роденден), семејство, фотографи,итн . тоа ќе биде светло и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.Објектот packageed,па Ако било брчките,plz висат тоа е нормално за 2-3 дена,или железо назад на пониска соодветна температура. Материјал Тежина : 110 G/GSM Интензивна Живописни Бои Лесни, Лесно да се Свитка & Носат Не водоотпорен Светлина absorbant Не-рефлективен Компјутерот печатен за реализам, Интензивна Живописни Бои Max.ширина : 300cm(10ft)
ПРАШАЊА и одговори П : Кога ќе можам да добијам мојот предмети?
A : Ние обично трае околу 3 дена за подготовка,ако слободно пост,15-20 дена се има,ако го изразат курир,dhl, или fedex,5-7 дена одам таму.
П : Може ли обичај? A : да ни ги испратите вашите треба,ние може да прилагодено вашиот информации,свадба ,роденден backdrops итн. ако сакате да ја испечатите вашите пик,треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас.Резолуцијата најмалку 300dpi. П : трговија на големо ? A : Ние секогаш биле на големо имаат најголеми повластен политика, трговија на големо 10, можат да уживаат во 15% попуст,трговија на големо повеќе,попуст повеќе,plz контактирајте со нас,и комуникација. П : услуги на клиентите ? О : за Било каков проблем, откако ќе ги примите backdrops,само нас контакт во 5 дена,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.

Карактеристики на стоката

Големина (мм):
100x150CM, 150x200CM, 150x220CM, 180x250CM, 180x300CM, 200x200CM, 200x300CM, 250x250CM, 240x300CM, 250x360CM, 300x300CM, 300x360CM
Пакет:
Yes
Материјал:
Винил
Бренд Име:
џонсон
Број На Модел На:
ZH-22
Тип:
Компјутер Печатени
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат