.

.

New
6PCS 21x18MM 24K Шампањ Златна Боја Галвански Месинг 3D Цвет Изолација Висок Квалитет Diy Накит Додатоци

6PCS 21x18MM 24K Шампањ Златна Боја Галвански Месинг 3D Цвет Изолација Висок Квалитет Diy Накит Додатоци

DEN 206.40

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Накит Наоди Тип:
Изолација
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
31502
Тип На Објект:
накит наоди
боја:
24K Шампањ Боја на Злато
Големина:
21x18MM height 8MM
Количина:
6Pcs
Стандард:
ЕУ Еколошки Стандарди
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат