.

.

New
Сопствени Направени Розово Или Сино Giselle Балет Фустан За Возрасни Или Деца,Долго Мека Балетски Фустани на Мало трговија на Големо HB1282

Сопствени Направени Розово Или Сино Giselle Балет Фустан За Возрасни Или Деца,Долго Мека Балетски Фустани на

DEN 5127.36

Количина на стоки
Достапно


Сопствени Направени Розово Или Сино Giselle Балет Фустан За Возрасни Или Деца,Долго Мека Балетски Фустани на Мало трговија на Големо HB1282
Повеќе Избор :
Pls изберете големина што ви треба!
Големина може да се прилагоди.
Pls ни кажете големина сакате да го нарачате.
pls контактирајте со нас за детали.
Балетот фустани можат да бидат направени за возрасни или деца!
+-2cm е дозволено
1 инч=2.54 см
Големина
(cm)
Биста(cm)
Биста може да
биде изменета.
Половината(cm)
Половината може да се
биде изменета. Телото Висина(cm) xs 78 75~78 60 57~60 110~145
S
80
78~82
63
61~65 110~145
М
83
81~85
67
65~69 150~165
L
87
85~89
70
68~72 150~165
XL
90
88~92
74
72~76 170~185
XXL
93
91~95
77
75~79 170~185
Ако големината погоре не се вклопуваат за вас,
ве молиме да понудат на своите големина мерење,
како што биста,половината,телесна висина и телесна тежина,
така што можеме да го направиме според вашите големина.

Карактеристики на стоката

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Танц Тип:
Балет
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Памук,Rayon,Микрофибер,Полиестер
Број На Модел На:
HB1282
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат