.

.

New
Надградба на Сребро Аудио Кабел Со далечински микрофон За ФЕНДЕР DXA1 ПРО FXA9 FXA7 Про FXA2 ПРО FXA5 ПРО FXA6 ПРО TFZ Рамнотежа 2/2M

Надградба на Сребро Аудио Кабел Со далечински микрофон За ФЕНДЕР DXA1 ПРО FXA9 FXA7 Про FXA2 ПРО FXA5 ПРО FXA6

DEN 864.00

Количина на стоки
Достапно

Надградба на Сребро Аудио Кабел Со далечински микрофон За ФЕНДЕР DXA1 ПРО FXA9 FXA7 Про FXA2 ПРО FXA5 ПРО FXA6 ПРО TFZ Рамнотежа 2/2 M опис на Производот : 14 * од 0,05 заробени сребро е оближена со жица висока густина (висока чистота 5 N OFC покриен со висока чистота сребро) По акција во линеарна структура на карбонски влакна содржат 200 D (попозната како куршум-доказ жица) Надвор JIS (слаби) сигнал на пренос на највисоките стандарди за Изолација : внатрешниот слој на Hytrel, СТП надворешниот материјал Обвивка материјал : TPEE кожата, не исчезнат, постојан мека. Приклучок : 24 K 5 U позлатени 3,5 mm приклучок Должина : 120cm Бренд : Earmax Компатибилен со : IOS и Андроид телефони, со контрола на јачина на звук и микрофон

Карактеристики на стоката

Пакет:
Yes
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Големина:
120cm
Број На Модел На:
SEWITHMICFXADXA
Бренд Име:
Earmax
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат