.

.

New
A58SW-555 DC Насочена Мотор Турбо Црв Опрема Моторни 12V 24V 8/16/27/80/160/260/460RPM

A58SW-555 DC Насочена Мотор Турбо Црв Опрема Моторни 12V 24V 8/16/27/80/160/260/460RPM

DEN 1650.72

Количина на стоки
Достапно


A58 SW-555
12-24 V
12 V : 470rpm 260rpm 160rpm 80rpm 27rpm 16rpm 8rpm
24 V : 470rpm 260rpm 160rpm 80rpm 27rpm 16rpm

Карактеристики на стоката

Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
12V 8RPM, 12V 16RPM, 12V 27RPM, 12V 80RPM, 12V 160RPM, 12V 260RPM, 12V 470RPM, 24V 16RPM, 24V 27RPM, 24V 80RPM, 24V 160RPM, 24V 260RPM, 24V 460RPM
сертификација:
CCC
Commutation:
четка
Постојана Струја(A):
Како илустрација
Излезна Моќност:
Како илустрација
Број На Модел На:
Како илустрација
Употреба:
Брод,Електричен Велосипед,Home Апарат,Автомобил,Фан
Вртежен момент:
Како илустрација
Тип:
Како илустрација
Ефикасност:
Како илустрација
Изградба:
Како илустрација
Заштита На Функција:
Како илустрација
Употреба:
Како илустрација
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат