.

.

New
Myslc Универзална 360Degree Ротирачки СТП Кожа покрие случај за Acer Iconia Еден Б1-730 7 инчен Таблет

Myslc Универзална 360Degree Ротирачки СТП Кожа покрие случај за Acer Iconia Еден Б1-730 7 инчен Таблет

DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно


ВНИМАНИЕ : 1. Три задржани камера дупки, кои може да не може да се вклопи совршено. 2. Погоден за сите 7 инчен таблет, 3. Тоа е универзална случај со поголема големина од таблет. Ако не можете да ја прифати оваа ситуација, ние ве советуваме да не го купите, ви благодариме! 4. Ако не можете да се сигурни дали производот одговара на вашиот таблет или не, ве молиме контактирајте со нас прво. 5. Ние нема да сноси никаква одговорност за вашиот погрешна цел. Пакетот вклучува : 1pcs кожа случај

Карактеристики на стоката

Шаблон Тип:
Цврста
Должина:
20cm
Број На Модел На:
YB031400064RC
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Ширина:
13.7cm
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Компатибилен Бренд:
Универзална
Апликацијата Лаптоп Големина:
7
Пакет:
No
Модел Компатибилност:
За Acer Iconia Еден Б1-730
Бренд Име:
Myslc
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат