.

.

New
1 кутија Лаптоп компјутер завртка мали завртки микро дигитални електронски завртка

1 кутија Лаптоп компјутер завртка мали завртки микро дигитални електронски завртка

DEN 435.00
DEN 458.40

Количина на стоки
Достапно


Лаптоп компјутер завртки сет мала завртка микро дигитални електронски завртка
1.боја : црна
2.материјал : јаглероден челик
3.количина : 1 кутија
4.погоден за компјутер ,лаптоп и сл

Карактеристики на стоката

Вози Стил:
Никој
Димензии:
M2*3
Број На Модел На:
JY0101386
Пакет:
200-299Pcs
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Завртка Тип:
Поставете Завртки
Глава Стил:
Станот
Материјал:
Јаглероден Челик
боја:
Црна
Количина:
1 кутија
Материјал:
Јаглероден Челик
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат