.

.

New
DKW ballpoint Пенкало метал caneta Училиште Канцелариски материјали човек жените луксузни roller ball пенкала бесплатен превозот бизнис подарок pen

DKW ballpoint Пенкало метал caneta Училиште Канцелариски материјали човек жените луксузни roller ball пенкала

DEN 269.00
DEN 336.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Мастило Боја:
Црна, Сина
Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Број На Модел На:
0705
Бренд Име:
ЦРНА ГОРА
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Метал
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат