.

.

New
Масажа Дух чеша гребење Телескопски Стап нерѓосувачки челик Стигнале ноктот Scratcher назад уред за Само-помош за стари лица

Масажа Дух чеша гребење Телескопски Стап нерѓосувачки челик Стигнале ноктот Scratcher назад уред за Само-помош

DEN 216.00

Количина на стоки
Достапно


Масажа Дух чеша гребење Телескопски Стап нерѓосувачки челик Стигнале ноктот Scratcher назад уред за Само-помош за стари лица Овој производ е стигнале чиста нерѓосувачки челик нула чешање. Може да се издолжени и скратена. Издолжување : 60 CM Скратена : 23 CM Лесно да се носат и лесен за употреба. На канџи се полира, остар, и не боли, облека и кожа. Овој производ е направен од чисто не ' рѓосувачки челик проширување. нерѓосувачки. Глоба кожна јакна. Дарежлив и убава!

Карактеристики на стоката

боја:
случаен боја
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Large
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
MP2060
Бренд Име:
Секој Нега
Примена:
Телото
Објектот:
Духот рака Телескопски Scratcher
Макс. Должина:
60см
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат