.

.

New
13X15mm Сребро Барел Форма Magnete Затворач

13X15mm Сребро Барел Форма Magnete Затворач

DEN 187.20

Количина на стоки
Достапно


Точка Име
Родиум Позлатен Срцето сребро магнетски Затворач
Накит Тип
Накит Затворач Затворач Големина
13x15mm
Затворач Боја
Сребро.
Затворач Материјал Magnete
Уметнички Занает, Родиум Позлатен
Единица
Парче
Wight
10 грам
Употреба Поврзете затворач да бисери на ѓердан или нараквица Пакување & Испорака
Пакет :
1.Внимателно да се спакувани во кеси и кутии со вентил кеси,меур обвива и krabičkách .
2.Како на клиент детални барања.
Време на испорака :
1.По добивањето на пари во 3-5 дена за цел во парк .
2.Ако стоките треба да бидат вообичаени ,тоа ќе биде 7-30 дена, според редоследот износ .
Плаќање :
1.Што може да се плати од страна на T/T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам
2.За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето .
3.За акции со цел ,целосно плаќање треба да се направи пред породувањето . Нашите Услуги
1. Одговори на вашите барања во рамките на 24 работни часа.
2. Искусни службеници одговориме на сите ваши прашања во професионално и одлично познавање на англиски јазик.
3. Со различни големини, форми, бои.
4. Цена со добар квалитет
5. Примерок прифатливо
6. Мала количина прифати
7. Брза испорака
8. Прилагодено дизајн е на располагање Информации за претпријатието
PAP Бисер Образован Фарма. е квалитет на производителот кој вклучува во слатководни aquaculture, интензивна обработка и трговија на големо активности на Свежа Вода Бисери. Ние имаме повеќе од десет години искуство и вештини во производство и продажба на Свежа Вода за Бисери и нашата база на клиенти ги вклучува голем број на локални како и странски клиенти.
Ние нудиме различни видови на висок квалитет на Свежа Вода Бисери, кои се протегаат од лабава бисери, полу-готови накит за готови производи, како што се ѓердани , нараквици, прстен, обетки и сл. Ние исто така, обезбеди наменска услуга на клиенти кои би сакале да ги користат нивните сопствени дизајни. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Зошто да изберете од PAP Бисер
1. Сите наши бисери се од бисер одгледува фарма. Специјализираат во бисер трговија и производство,имајќи продавница,фабрика и бисер фарма.
2. Обезбеди илјадници бисер дизајни,исто така, ја прифати кориснички услуги.
3. Бисер облик : круг, овал, off-круг, солза-капка, батон, рамни бисер и така натаму.
4. Ние можеме да снабдување лабава бисер, слатководни бисер влакно, бисер ѓердани, бисер бразлетна и pendant сите се на располагање.
5. Директна трговија на големо цена,мали MOQ,брза испорака.
6. ОЕМ и ODM, прилагодена накит се прифатени.
7. Совршен клиенти услуги со професионални предлог.
8. Најдобра по продажба на услуги.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Тежина:
10g
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Ширина:
1.3cm
Објектот Дијаметар:
1.3cm
Број На Модел На:
NF0134
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
1.3cm
Објектот Должина:
1.5cm
Производ Карактеристики:
Злато Исполнет
затворач големина:
13x15mm
Точка Бр.:
NF0134
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат