.

.

New
Бесплатен превозот Тркалезна форма pointback Стакло златно жолта rhinestones,DIY Телефон помине уметност прибор за Облека SWYP005

Бесплатен превозот Тркалезна форма pointback Стакло златно жолта rhinestones,DIY Телефон помине уметност прибор

DEN 136.00
DEN 192.00

Количина на стоки
Достапно


(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цена на изведба)
Златна шампион боја Тркалезна форма pointback rhinestones
Големина : 6mm 8мм 10мм 50pcs/торба/12mm 14mm 30pcs/торба/16mm 18mm 20pcs/торба
Употреба : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.
Материјал : кристално стакло
Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи. Сите наши стоки се бесплатни. Поради оскудните профит , Обично помалку од $ 5 коса Кина Пост Обичен Мал Пакет , логистика информации не е следење . Повеќе од $ 5 испрати Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) или send e Packet . Логистика следење на информации,се Надевам дека поголемиот дел од купувачите се разбере. Умот кој е внимателно да се пука . (Ако сите пакети се изгубени или одложи, ние имаме целосна наплата, немојте да се грижите)
[физичка слика]
Вид на снимање, поради камерата и светлината, итн. таму е малку боја, професионалци кои внимателно шут
Повеќе Боја Купи Линк

Карактеристики на стоката

боја:
6mm 50pcs, 8mm 50pcs, 10мм 50pcs, 12mm 30pcs, 14mm 30pcs, 16mm 20pcs, 18mm 20pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
SWYP005
Стил:
Pointback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Обликот:
Круг
Техника:
Самолепливи
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Големина:
6mm 8mm 10mm 12mm 14mm 16mm 18mm
Материјал:
Стакло
Материјал:
ААА+ Кристално Стакло
Употреба:
Облека/Чевли/Торби за Облека DIY Декорација
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат