.

.

New
Вода да Тече, се Претвори Сигнал ПРЕДВОДЕНА од Страна Крило Rearview Огледало Индикатор Blinker Repeater Светло За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 6 MK6 GTI R32 08-14 Touran

Вода да Тече, се Претвори Сигнал ПРЕДВОДЕНА од Страна Крило Rearview Огледало Индикатор Blinker Repeater Светло

DEN 6480.00

Количина на стоки
Достапно

За повеќе производи во нашата продавница.. Вода да Тече, се Претвори Сигнал ПРЕДВОДЕНА од Страна Крило Rearview Огледало Индикатор Blinker Repeater Светло За "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ 6 MK6 GTI R32 08-14 Touran Листата вклучува : 2 × Rearview огледало светло ( Лево и Десно)
Вода Да Тече, Се Претвори Сигнали
Инсталација : Директно замена
Домување боја : Црна како слика покажуваат светлата боја : Жолта
Долг животен век, Повеќе Безбедност, 100% Водоотпорни Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Голф 6 MK6 2008-2014 Touran 2011-2014 вториот facelift
Забелешка : Инсталацијата Настава НЕ е вклучена.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Модел Година:
2008-2014
Бренд Име:
JOGON
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
Голф 6 MK6 Touran
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат