.

.

New
10y/многу 20/25мм Ткаени Памук Панделки за Шиење Торби за на Рака се Згусне Појас За на Рамо Кеси Чанта Облека DIY Додатоци LX209A

10y/многу 20/25мм Ткаени Памук Панделки за Шиење Торби за на Рака се Згусне Појас За на Рамо Кеси Чанта Облека

DEN 393.00
DEN 393.12

Количина на стоки
Достапно


10y/многу 20/25мм Ткаени Памук Панделки за Шиење Торби за на Рака се Згусне Појас За на Рамо Кеси Чанта Облека DIY Додатоци LX209 A
Големина : 20/25мм
КОЛИЧИНА : 10yards/многу
Материјал : Полиестер+памук
Боја : Каки ,Црна
Се користи за : Чанти,облека, и други handcrafts ект..
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Испорака :
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7 дена откако вашата уплата е завршен.(Празници може да биде продолжен)
* Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
* Кој сака испорака итно како DHL/ФЕДЕКС/UPS-от и сл , pls контакт со нашата услуга.
Плаќање :
1.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
2.Можете да платите користејќи Money bookers, Виза, Мастеркард кредитни картички и банкарски трансфер.
3.Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Postepay, Carta Si, 4 B поддршка Aliexpress Зачувам услуга.
Испрати & Наплата :
Ако имате било какви прашања во врска со производи или нарачки, ве молиме не се отвори спорот лесно, можете да контактирате со нас во прво време, ние ќе се справи со што е можно поскоро, и да ви даде задоволително решение.
Повратни информации :
1).Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезда откако ќе бидете задоволни со вашата нарачка.
2).Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот buyings, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.
Ви благодариме !

Карактеристики на стоката

Големина:
20mm, 25mm
Тип На Производ:
Панделки
Материјал:
Полиестер / Памук
Ткаенина Тип:
Полиестер
Техника:
Никој
Број На Модел На:
LX209A
Бренд Име:
Љубов·Ви Благодариме
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице
Ширина:
20/25mm
Спакуван:
10Y/многу
користат за:
Чанти,облека, и други handcrafts ект....
Боја 1:
Каки,црна
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат