.

.

New
ERDAOBEN 2018 Нова Пролет Завој се Облекуваат Жените Славна личност без Ракави Ракави Sequined Секси Ноќ Надвор Партија се Облекуваат H5320

ERDAOBEN 2018 Нова Пролет Завој се Облекуваат Жените Славна личност без Ракави Ракави Sequined Секси Ноќ Надвор

DEN 2212.80

Количина на стоки
Достапно

Драги пријатели, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница. Добредојдовте да контактирате со нас во секое време! Мојата сметка е + 8618666147708 Whats App. Наредбите ќе бидат организирани така што плаќањето е успешно обработени од страна на системот во текот на 24 часа. Нашиот бренд - - - ERDAOBEN , е основана во 2010 година, ние се umfabricante професионални да се облекуваат завој fábricaem Гуангжу во Кина, apoiooem / ODM / трговија на големо / мало / Dropshipping / редоследот на смесата, 100% гаранција за добар квалитет, прифатлива цена, најдобро пред - продажба и услуга по продажбата, транспорт брзо. Примерокот може да бидат обезбедени врз основа на вашата слика / скица / цртеж на проектот, итн. Добредојдовте цел за неговото судење да се провери нашиот квалитет. Ние секогаш сме во потрага напред кон обезбедување на најдобрите искуства на купување и win-win развој, долго-рок и пријателски односи на соработка со вас. Ви благодарам многу!
Плаќање>>
Ако не ја прими стоката во рок од 60 дена целосно рефундирање на Вашите пари е сигурен во Aliexpress сметка , ве Молиме потврдете го со aliexpress и ослободување на пари откако стоката е испорачана.
превозот :
1, ние бесплатен превозот само со Кина пост парцела наместо EMS, кога цел на $150, може да биде од ЕМС или DHL бесплатен превозот за вас.
2, Кина е поштенски парцела трае околу 15 до 30 дена да пристигне, EMS или DHL трае околу 3 до 7 дена за да стигнат до, некои области може да биде подолг.
3, кога ќе плаќање, ние ќе го организира превозот за вас за 3 до 7 дена, освен во посебни околности, ве молиме почекајте!!!
4, кога производите се надвор од акциите на ситуацијата,ние веднаш ќе ве информираме.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Нешто треба,само се чувствуваат слободни да контакт.

Карактеристики на стоката

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Sequined
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Бренд Име:
ERDAOBEN
Сезоната:
Пролет
Sleeve Стил:
Резервоар
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Половината:
Природни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
BH5336
Комбинација форма:
Посебна
Боја Стил:
Природна Боја
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат