.

.

New
Новиот Дизајн на буквален за мрежа Иднина Перки ТФ+Г3 Иднина Перка Поставете го Продаде Во Сурфање Бела Боја

Новиот Дизајн на буквален за мрежа Иднина Перки ТФ+Г3 Иднина Перка Поставете го Продаде Во Сурфање Бела Боја

DEN 1866.24

Количина на стоки
Достапно


Детали
Иднината перка кутија компатибилни. Перформанси Core конструкција со рака од карбонски влакна дизајниран да овозможи контролиран flex и подобрена база на вкочанетост.
4 парчиња по собата.
Лиен fiberglass/ јаглерод композитни перка со инженерните flex и совет одговор. Ова добро заоблени дефиниција е дизајниран да се направи рамнотежа помеѓу брзината, диск и маневрирање. Совршен за широк опсег на услови од плажа паузи за да се укаже на паузите, овие перки се прилагодени за сите одбор видови.
ТФ Карактеристики :
o База : 128mm
о Длабочина : 165mm
G3 Карактеристики :
о Стакло Flex
о Мали
o База : 105 mm
о Длабочина : 112 mm
​ ​ ​

Карактеристики на стоката

Отворено Активност:
Сурфање,Paddling
Тип:
Чантата
Број На Модел На:
Иднината ТФ+Г3
Бренд Име:
ДО СУРФАЊЕ
Применливи Луѓе:
Унисекс
is_customized:
Yes
боја:
Бела
Материјал:
Fiberglass,Саќе
Големина:
Future TF+G3
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат