.

.

New
5Pcs Мали CZ кристал снегулка во облик на Шарм,CZ циркон Камен Микро отвори Pendant,Накит Наоѓање на DIY ѓердан одлуки P668

5Pcs Мали CZ кристал снегулка во облик на Шарм,CZ циркон Камен Микро отвори Pendant,Накит Наоѓање на DIY ѓердан

DEN 605.00
DEN 672.00

Количина на стоки
Достапно


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : CZ циркони, Бакар
Количина : 5 парчиња
Големина : 15*15mm
(1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
Боја : види слика
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
JUSTWELL
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
P668
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат