.

.

New
Авто-Портрет Фустан 2018 Жените Лето O-вратот Кратко Sleeve Мрежа Флорални Везови бал Облечи Краток Elagant Тенок Партија Облечи

Авто-Портрет Фустан 2018 Жените Лето O-вратот Кратко Sleeve Мрежа Флорални Везови бал Облечи Краток Elagant

DEN 2717.00
DEN 5328.00

Количина на стоки
Достапно

Опис
Нашите Услуги ве Молиме контактирајте со нас на : 1. Ако ви треба во комбинација превозот од Express (DHL,EMS,Fed Ex,UPS-от и сл.). Ние ќе се најде на најниска цена за вас! 2. Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име. Да Почитувани Купувачи : Нашите Производи Ние користиме вистински фотографии да им покажеме на нашите производи, што ќе се види, она што ќе добиете. Како резултат на различните мерки, ве молиме прифатете го 1-3 см грешки. Нашата Услуга Можете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager, ние ќе ви одговори што веднаш, Ако ние не сме на интернет, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа. Плаќање Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Visa, Master, ТТ и Money bookers. Ако треба да плаќаат на други начини, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн Trade Manager. Пред исплата, ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса, име, поштенски код, телефонски броеви, итн. Превозот Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail. Тоа е поевтино, но побавни. Ние ќе ја испорача објекти во 3 работни дена (освен викендите) по приемот на вашата исплата. Пратката зема 1-4 недели за да ви стигне. Времето за испорака зависи од дестинации. Далечински земји и строги Царински (на пр. Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи. Ако вие не може да чека толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL. Забелешка : За било итно цел или што треба комбинираат пратката, ве молиме контактирајте со нас за да го промените превозот начин од Експрес, ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци. Должност & ДАНОК ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот како "подарок", со ниска вредност. Враќање & Exchange Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети. Купувачот ќе плати за превозот цена да се врати на предмети. Повратна информација за Вашето задоволство и коментари се многу важни за нас. Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ние ќе го цениме многу и се даде повеќе попуст за вашето префрлување. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрални или Негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите.

Карактеристики на стоката

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Вез
Деколте:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Mesh,Полиестер
Бренд Име:
sipaiya
Број На Модел На:
sp17-013
Половината:
Природни
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Објектот:
жените се облекуваат
Големина:
XS,S,M,L
боја:
Бела
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат