.

.

New
Турбо полначот кертриџ турбина core 708337 28230-41720 28230-41730 CHRA GT1749S за Hyundai Силен Камион D4AL 118HP 1999

Турбо полначот кертриџ турбина core 708337 28230-41720 28230-41730 CHRA GT1749S за Hyundai Силен Камион D4AL

DEN 4171.00
DEN 5280.00

Количина на стоки
Достапно


Турбо полначот кертриџ турбина core 708337 28230-41720 28230-41730 CHRA GT1749 S за Hyundai Силен Камион D4 AL 118 HP 1999
Турбополнач Дел Број : 708337, 708337-0001, 708337-0002,708337-1, 708337-2, 708337-5001 S, 708337-5002 S OE Број 28230-41720,28230-41730, 28230 41720 , 28230 41730, Ќе одговара за автомобил : Турбо кертриџ За HYUNDAI Chrorus Автобус / Силен Камион, D4 AL, 90 Kw / 87kw, 3300 кзм ,1999-2000

Карактеристики на стоката

Земја/Регион на Производство:
Кина (Копно)
Производителот Дел Број:
708337, 708337-0001, 708337-0002,708337-1
Објектот Ширина:
15
Објектот Висина:
15
Осветленост Дел Број:
28230-41720,28230-41730, 28230 41720 , 28230 41730
Hyundai Модел:
Excel
Објектот Тежина:
1.5
Специјални Функции:
моторот
Другиот Дел Број:
28230 41720 , 28230 41730
Поставување на Возило:
моторот турбополнач
Материјал Тип:
железо к18
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Објектот Должина:
16
Гаранција:
12 месец
Materinal:
железо к18
Дел Број 1:
708337, 708337-0001, 708337-0002,708337-1
Дел Број 2:
708337-2, 708337-5001S, 708337-5002S
Дел Број 3:
28230-41720,28230-41730, 28230 41720 , 28230 41730
тип 1:
турбо полнење / турбо core
тип 2:
турбо chra / турбо кертриџ
ОДГОВАРА ЗА:
За HYUNDAI Chrorus Автобус / Силен Камион D4AL 90Kw / 87kw
Одговара за 2:
За HYUNDAI Chrorus Автобус / Силен Камион, D4AL, 90Kw / 87kw, 3300 кзм
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат