.

.

New
10pcs X Нови компатибилни C7770-60014 Превоз Појас од 42 инчи Плотер за HP DesignJet 510 500 800 815 T1100 MFP 4020

10pcs X Нови компатибилни C7770-60014 Превоз Појас од 42 инчи Плотер за HP DesignJet 510 500 800 815 T1100

DEN 2650.00
DEN 3312.00

Количина на стоки
Достапно


10pcs X Нови компатибилни C7770-60014 Превоз Појас од 42 инчи Плотер за HP Design Jet 510 500 800 815 T1100 MFP 4020
Опис :
Име на производ : Превоз Појас
Се користи за : HP Design Jet 510 500 800 815 T1100 MFP 4020
ОЕМ код : 510 500 800 815 T1100 MFP 4020 Состојба : КОМПАТИБИЛНИ НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
CZDLK
Број На Модел На:
за HP DesignJet 510 500 800 815 CH337A Q1262A
Тип:
Други
квалитет:
Компатибилен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат