.

.

New
Јога Панталони Женски Тесни Високи Половината Тенка Фитнес Панталони Секси Работи Обука Дише Борбата Мрежа Девет Панталони Панталони Брзо Сува

Јога Панталони Женски Тесни Високи Половината Тенка Фитнес Панталони Секси Работи Обука Дише Борбата Мрежа

DEN 994.00
DEN 1714.08

Количина на стоки
Достапно


Јога Панталони Женски Тесни Високи Половината Тенка Фитнес Панталони Тенките Работи Обука Дише Борбата Мрежа Девет Панталони Панталони Брзо Сува Големина (pa3mep) Висина (высота) Тежина (вес) S 155-160 cm 5 ft1 во-5 ft3 во 45-55 kg 99-121 lbs М 160-165 cm 5 ft3 во-5 ft5 во 50-65 kg 110-143lbs L 165-170 cm 5 ft5 во-5 ft7 во 65-75 kg 143-165 lbs XL 170-175 cm 5 ft7 во-5 ft9 во 75-85 kg 165-188 lbs 2 XL 175-180 cm 5 ft9 во-5 ft11 во 85-90 kg 188-199 lbs

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
vansydical
Материјал:
Памук
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Ткаенина Тип:
Џерси
Број На Модел На:
FS1800901
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
панталона должина:
Глуждот Должина Панталони
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога
Боја Класификација:
Тенка Фитнес Тенки Панталони
Времето на пазарот:
2018 пролет
Половината Тип:
Висок Половината
Отворен спортски објекти:
Јога танц апарати фитнес
Функција:
Влага апсорпција и потење
Големина:
S-XXL
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.3kg (0.66lb.)
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат