.

.

New
Секси Нова Пролет Водат Ткаенина Над Коленото Бедрото Високи Чизми Високи Потпетици Чорапи Жените Чизми Чевли Жена Femininas Botas Mujer

Секси Нова Пролет Водат Ткаенина Над Коленото Бедрото Високи Чизми Високи Потпетици Чорапи Жените Чизми Чевли

DEN 3406.00
DEN 6192.00

Количина на стоки
Достапно


добредојдовте на нашата продавница
Можете да се меша било брендови , бои и големини .
Трговија на големо & Dropshipping се и прифатливо.
Голема цел ние ќе понуди подобра цена,ве молам само да ме контактирате.
Љубезно Ве Молиме Да Забележите
Драг Пријател, затоа што нашите чевли се прилагоди.
Сите стоки ќе биде предаден во рок од 7 - 15 дена по приемот на плаќање.
Ако ви се итни, ве молиме да не цел. Ние не го прифати раш цел.
Ако водечките време не е проблем за вас и место на ред, ве молиме трпеливо чекаат. Ви благодариме.
Секси Нова Пролет Водат Ткаенина Над Коленото Бедрото Високи Чизми Високи Потпетици Чорапи Жените Чизми Чевли Жена Femininas Botas Mujer

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Вратило Материјал:
водат ткаенина
Подигнете Тип:
Основни
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
водат ткаенина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Свиња Велур
Пети Форма:
Посочи Пети
Insole Материјал:
Овча
Моден Елемент:
Рим
Бренд Име:
сила владетели
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Број На Модел На:
HT80513
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат