.

.

New
Мода Обичните Графити Маскирани Девојки Јакни Цртан Филм Долг Ракав Краток Пријатна Детска Јакна Корејски Стил Полиестер Мека Девојки Грб

Мода Обичните Графити Маскирани Девојки Јакни Цртан Филм Долг Ракав Краток Пријатна Детска Јакна Корејски Стил

DEN 351.00
DEN 575.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Дете НИ Големина:
3T, 4, 12M, 24M, 6T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Бренд Име:
Gaueey
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Јака:
Маскирани
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
SX0029
Стил:
Моден
Облека Должина:
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Ткаенина Тип:
Сатенски
Место на Потекло:
Кина
боја:
Графити
Погоден Сезона:
пролетта и есента
време на испорака:
во рок од 5 дена
Тежина:
About 180g
Продажба:
Мало И Трговија На Големо
Возраст:
12M;24M;3T;4T;6T
Повод:
Патување;Секојдневно Носење
Е Прилагодена:
No
Вистински Примерок:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат