.

.

New
1pcs/многу SCS25LUU 25мм Линеарна оска Топката Имајќи блок, Имајќи перница Bolck со LM25LUU буш

1pcs/многу SCS25LUU 25мм Линеарна оска Топката Имајќи блок, Имајќи перница Bolck со LM25LUU буш

DEN 499.20

Количина на стоки
Достапно


Линеарни топката имајќи го блокирате CNC Рутер делови.
Точка Бр.SCS25 LUU,SC25 LUU
Главни делови : Алуминиум домување + LM.UU линеарна топката лежишта
пакетот вклучува : 1pc SCS25 LUU
NTOE : Ние произведуваме целосна серија на линеарни имајќи : SK,SHF,СДР,TBR,SC,SCS.
Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви барања на линеарни топката имајќи blcok.
ИСПОРАКА НАСТАВА : 1.Ние ќе ви покаже на следење на број и проверка на линк во времето.Можете да добиете најновите вести. 2. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе се добие тоа.За да се потврди дека дали има нешто во ред. 3.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и други царински давачки. ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГАТА 1.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа. 2.Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услугата за Вашето задоволство е наша вечна потрага!!!

Карактеристики на стоката

Водич Ширина или Дијаметар:
25mm
Број На Модел На:
SCS25LUU
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат