.

.

New
НОВИ ОЕМ MD106319 Алтернатор за мицубиши 4D55/4D56 12V/65A PAJERO I/L 200/L 300 Кутија

НОВИ ОЕМ MD106319 Алтернатор за мицубиши 4D55/4D56 12V/65A PAJERO I/L 200/L 300 Кутија

DEN 4098.72

Количина на стоки
Достапно


ОЕМ MD106319 Алтернатор за мицубиши 4 D55/4 D56 12 V/65 A PAJERO I/L 200/L 300 Кутија

Карактеристики на стоката

Објектот Висина:
20cm
Зафатнина:
2477
Име На Модел:
3767272445
Објектот Ширина:
28cm
Година:
1982--
Бренд Име:
ONESIMUS
Објектот Тежина:
6.5kg
Тип На Објект:
Автомобил Алтернатор
Објектот Должина:
28cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Материјал Тип:
Метал
Алтернатор Наплатат Струја :
65A
Напон:
12V
појас макара:
84
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат