.

.

New
Новиот лак жена со долги ракави chiffon 2018 пролет лабава возбудува рог ракав блуза девојка цветни печатење на блузи облека vestido S-XXL

Новиот лак жена со долги ракави chiffon 2018 пролет лабава возбудува рог ракав блуза девојка цветни печатење

DEN 1267.00
DEN 1439.52

Количина на стоки
Достапно


Answer : ___________________________ NOTE :
За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 2-4cm се разликува поради разни рачни мерни методи,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни. Или,им понуди на вашата висина и тежина на услуга на клиентите,чиј предлог е во согласност со продажба искуство,но не е 100% точен загарантирана,поради различни висина скала и носи навика. (Ве молиме да не rashly спор поради несоодветна големина.) За боја : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. За квалитетот проблем : Квалитет проблем одобрен : оштетени, голема површина на дамка,не е во ред моделот, скршени zip,дупки,боја,итн,кои може да бидат рефундирани целосно или делумно. Nonquality проблем одобрен : несоодветна големина,само што не им се допаѓаат,теми штрчат,мала дамка,исчезнат после миење,мали off-lineдупката,копчиња скрши далеку,косата се лизга,боја на аберации,проѕирна ткаенина,мирис,итн. Материјал извештаи само за референца,нема да биде изговор на наплата. Побарување на предмети вратени треба да се стави напред во рок од 7 дена од delievered.Се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачот. И на крај поштенски имаме плаќа не се враќа. За повратни информации : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress.Сите предмети што доаѓаат од Кина ,и се сосема нови со ознаки. (Ние не сме одговорни за вашите царина ако имаат) Повратна информација е важна за нас,ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ние сме мило да го направи истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивна повратна информација,која не може да се ревидира еднаш лево.Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
OLONIYA
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Ткаенина Тип:
Chiffon
Јака:
Петар пан Јака
Материјал:
Полиестер,Spandex
Облека Должина:
Краток
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Стил:
Канцеларијата Дама
Број На Модел На:
11
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Возбудува
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат