.

.

New
CZCITY Брендови снежана Кубни Циркони Студ Обетки Слатководни Бисер Фунта Сребро 925 Гроздобер Обетки Boho Накит за Подарок

CZCITY Брендови снежана Кубни Циркони Студ Обетки Слатководни Бисер Фунта Сребро 925 Гроздобер Обетки Boho

DEN 729.00
DEN 1104.96

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Ангажирање
Назад Наоѓање:
Студ Обетки
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
CNAS
Пол:
Жените
Бренд Име:
CZCITY
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Главниот Камен:
бисер
Обликотшема:
Месечината
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
FE0154
Парична казна или Моден:
Парична казна
Големина:
22mm*15mm
Нето тежина:
3.89 g
Други Стил:
Класичен,Романтични,Нежни
Сребро Содржина:
најмалку 92.5%
подарок:
Мајка,Сопруга,Соученичка,Пријателки,
is_customized:
Yes,Factory Wholesale
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат