.

.

New
SN.СУ.SK Унисекс зимски капи skullies beanies термички отворено скијање на шапка двострано капа ски капа плетење хаубата chapeu gorro

SN.СУ.SK Унисекс зимски капи skullies beanies термички отворено скијање на шапка двострано капа ски капа плетење

DEN 401.00
DEN 572.64

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме да се разбере.(Товарни платени од страна на купувачот), ако постојат купувачи се врати стоката причини кои влијаат на нашето средно продажбата на производи, ние не ќе ги даде во returnable. Висина : 26cm Ширина : 23cm Почитувани купувачот, Поради рачни мерења на локации, може да биде 1-2 см грешка.) Превозот време не вклучувајќи ги празниците и работни дена. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис. Врати стоката не може да помине преку или измиени. Сервис и Повратни информации Ако кога ќе примите не се задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 10 дена се врати за нас. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ако ни даде акција за повлекување на производи, вие може да го задржи производот. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздух mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 35 работни дена времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 35 дена. Превозот Смисла Ние Брод на Светот, освен APO / FPO. ПОНУДАТА СО ДОВЕРБА! Без разлика кои и да сте, Без разлика каде се наоѓате од, ти си мој Бог, јас ќе ви помогне да ги реши сите проблеми. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите во ваша корист.Унисекс зимски капи skullies beanies термички отворено скијање на шапка двострано капа ски капа плетење хаубата chapeu gorro 100% Сосема нов висок квалитет
Пол : Унисекс,машка зимска шапка, жените зимска шапка
Стил : Случајни Мода,Поврзана Baggy Beanie Шапка околу : 48-60cm,(еластични),погодни за повеќето луѓе облечени во : пролет, есен зима сезона надворешноста внатре надворешноста
внатре декларација : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Вашето задоволство е многу, многу важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Поради различни монитор,Боите можат да се разликуваат. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ве молиме љубезно разбирање, ви благодариме! Начин на плаќање ја прифатиме alipay тука. Ве молиме предмет на локалната земја царинска тарифа политика. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 40 работни дена. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ние ќе го открие причинителот на стоки. Време на испорака (Ако превозот одложувања, ве молиме контактирајте со нас да се прошири датумот на породување.Ако продавачот причини, ние ќе го избере делумно враќање на средствата за вас!Ако причината е предизвикана од страна на купувачот, ние не ќе рефундирање на вашите пари ! Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Со цел да се избегне тарифи, ние ќе го пополни пријавените количини на помалку од производот, цените, испраќа до купувачот како подарок. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот , Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Материјал:
Акрилик
Шаблон Тип:
Plaid
Бренд Име:
SN.СУ.SK
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
04-5267
Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Сезоната:
Пролет, есен зима
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат