.

.

New
YSMILE Y Печати Кошула Лажни Јака Блуза Гроздобер кој се одвојува Јаки Облека Додатоци Дама Висок Квалитет Блуза Јака B141

YSMILE Y Печати Кошула Лажни Јака Блуза Гроздобер кој се одвојува Јаки Облека Додатоци Дама Висок Квалитет

DEN 405.00
DEN 439.68

Количина на стоки
Достапно


Дизајн : Памук Печати Монтажни Лажни Јака
Стр acking : opp вреќа,1*лажни јака
За Боја и Големина
Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.
Ве молиме дозволено 1-5cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме
За Повратни Информации :
вашето задоволство е многу важна за нас. ако добиете и задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. ви благодариме за вашата поддршка.
Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме контактирајте со нас, прво,да ни даде шанса пред отворањето на правото за да се направат работите
Спор или остави негативни повратни информации. ви благодариме.
Уживајте во вашата шопинг !

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Врски
Бренд Име:
YSMILE Y
Пол:
Жените
Врски Тип:
Монтажни јаки
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Моден
Број На Модел На:
B141
Големина:
One Size
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Печати
пакет:
OPP вреќа
Пол:
Жените Дама Девојка
дизајн:
жените се печати лажни јака
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат